Deň učiteľov na ELBEDeň učiteľov na ELBE

28. marca 2018 sme si pripomenuli výročie narodenia Jána Amosa Komensķého – učiteľa národov. “Škola hrou” bolo jedným z najzákladnejších pedagogických hesiel tohto velikána. Deň učiteľov sa preto aj na Elbe niesol v tomto duchu. Pán RNDr. Július Humeňanský a členovia našej žiackej školskej rady pripravili zábavné dopoludnie. Išlo o zábavno-vedomostný kvíz s názvom “Kto z koho”. Postupne medzi sebou súťažili všetky triedy, až sa do finálového kola dostali najmladší s najstaršími – triedy Príma a 4.A. Prvenstvo sa napokon ušlo maturantom z už spomínanej 4.A. Neblahoželalo sa len našim finalistom, ale predovšetkým skvelým vyučujúcim, pre ktorých bol tento deň s láskou pripravený.

Keďže naši učitelia poctivo pracujú každý deň, vo svoj sviatočný deň iba oddychovali a namáhali  sme sa my, žiaci. Okrem toho sme svojich pedagógov potešili bohatým programom. Svoje umenie predviedli kickboxeri, futbalisti, či naše krásne folkloristky.

Vyučujúcim sme poďakovali za ich námahu a úsilie, ktoré nám každodenne preukazujú.

Za všetkých spolužiakov môžeme potvrdiť, že svojich máme veľmi radi a vážime si ich. Vieme, občas to tak nevyzerá, no keby sme boli vždy len poslušní, nebolo by to s nami také zaujímavé 🙂

 

Žiacka školská rada SŠG ELBA

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *