Úspechy

Naši najúspešnejší

úspechy

Najúspešnejší študenti SŠG ELBA

Zľava: Adam Jakubech – reprezentant Slovenska vo futbale, hráč 1. FC Tatran Prešov, Klaudia Lišková – 2. a 4. na majstrovstvách sveta, reprezentantka Slovenska v armwrestlingu, Viktória Kažiková – 1. a 2. na majstrovstvách sveta, reprezentantka Slovenska v kickboxe, Dávid Makara – 2. na majstrovstvách Európy, reprezentant Slovenska v kulturistike

rýchlokorčuliari

Na medzinárodnom preteku Tampech Cup 2016, na ktorom sa zúčastnilo 79 pretekárov z Maďarska, Poľska a Slovenska, obsadili: Emma Hympánová – 1. miesto, Ján Vargoško – 2. miesto, Tamara Sabolová a Jakub Feňuš – 3. miesto, Jakub Safko – 4. miesto, Monika Kuchárová – 5. miesto

Na medzinárodných pretekoch Alpe Adria Trophy v slovinskom meste Celje sa medzi konkurenciou 97 pretekárov zo Slovinska, Chorvátska, Srbska, Bosny a Hercegoviny, Rakúska a Maďarska najlepšie umiestnil Ján Vargoško, ktorý si domov priviezol zlato v kategórií junior D jednotlivci, hneď za ním si vybojoval striebro Jakub FeňušZ dievčat si striebro vybojovala Alexandra Hympánová a bronz Simona Pavlíková v kategórií junior C. V kategórií junior D si doniesla bronzovú medailu  Emma Hympánova a Tamara Sabolová skončila na piatom mieste. V štafetách sa dievčatá (Alexandra Hympánová, Simona Pavlíková, Emma Hympánová) umiestnili na 2. mieste a chlapci (Ján Vargoško, Jakub Feňuš) na 3. mieste.

V Záhrebe za účasti 60 pretekárov zo 7 štátov: Slovensko, Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Maďarsko, Rakúsko sa výborne darilo Alexandre Hympánovej a Simone Pavlíkovej, keď v individuálnych disciplínach sa Alexandra umiestnila v kategórií C na 1. mieste a Simona na 2. mieste. Taktiež v štafetách získali zlaté medaily.

Po vyhodnotení všetkých troch kôl sa na 1. mieste umiestnila Alexandra Hympánová, na 2. mieste Simona Pavlíkována 3. mieste Emma Hympánová.

Naši najúspešnejší na Majstrovstvách Slovenska v in line korčuľovaní

Patrik Veličko2. miesto, Alexandra Hympánová3. miesto, v štafetách spolu obsadili 2. miesto.

halove_ms_03halove_ms_04halove_ms_01

halove_ms_02

Naša najúspešnejšia na Majstrovstvách SR škôl v alpine snowboardingu, PSL a TeamRace/PGS

Emma Martonová obsadila v špeciálom slalome 3. miesto. Spolu štartovalo 45 pretekárov zo Slovenska, Poľska a Česka.