14. február – Valentín a zaľúbená pošta14. február – Valentín a zaľúbená pošta

Valentín, zaľúbená pošta a najlepšie outfity

Na sviatok všetkých najväčších zaľúbencov to na našom gymnáziu vyzeralo skutočne ľúbezne. Vo valentínskom oblečení prišli dokonca aj chlapci. Najlepšie tri outfity mali byť odmenené sladkosťami. Bolo to ťažké rozhodovanie, pretože našim zrakom neuniklo ano jedno červené tričko, ružová mikina či srdiečková blúzka. Preto sme sa rozhodli oceniť viacerých.

Na treťom mieste sa umiestnil Matej Komloš z triedy 3.A. Druhé miesto patrilo trom chlapcom z triedy 1.A – Tomáš Gazdačko, Samuel Verčimák a Richard Kopaňa. Do najlepších valentínskych outfitov sa nahodili dievčatá z 2.A – Tonka Šimková, Soňa Pribulová a Nelka Knišová. Medzi učiteľmi to bolo taktiež tento deň veľmi pestré, najviac nás outfitom očarila pani učiteľka Mgr. Pramugová.

Dievčatá zo sexty – Lenka Priščáková a Sidónia Chovanová sa tiež obliekli valentínsky, aby tak roznášaním pošty mohli potešiť zaľúbencov. Žiaci sa do srdiečkových valentínok nehanbili napísať všetko, čo mali na srdci. Vedeli, že podôb lásky je mnoho, preto si nepísali len tí praví zaľúbenci. Písalo sa aj kamarátom, spolužiačkám a vyučujúcim.

Dúfame, že aj vy ste dostali svoju vytúženú valentínku 🙂

Prajeme ešte veľa lásky a ľudí so srdcom na správnom mieste.

Fotogaléria

Žiacka školská rada


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *