Tradičná imatrikulácia na ELBETradičná imatrikulácia na ELBE

Slávnostná imatrikulácia

Aj tento rok sme sa stali svedkami slávnostnej imatrikulácie, ktorá je každoročnou tradíciou našich súkromných škôl ELBA.

11. 10. 2018 sme v našom elbáckom cechu privítali všetkých nových prvákov a zapriali sme im, aby sa tu cítili dobre a aby sa im darilo čo najlepšie. Zloženie slávnostného sľubu a príhovory riaditeľov vystriedal prípitok pána zriaďovateľa, ktorý poprial našim novým žiakom taktiež veľa šťastia.

Po oficiálnej časti nás čakalo skvelé jedlo a ešte lepšia hudba. Imatrikuláciu sme obohatili programom, ktorý si pre nás pripravili naši nováčikovia pod vedením svojich triednych učiteľov. Ako prvá sa nám predviedla trieda Príma pod vedením pani učiteľky Marcely Mrázovej. Naši najmladší žiaci nám svojím vystúpením potvrdili, že šport a tanec majú k sebe naozaj blízko.

To, že Elba má talent nám potvrdili aj žiaci z tried 1.A a Kvinta pod vedením pani učiteľky Zuzany Petrekovej. Pripravili si pre nás svojskú verziu známej speváckej súťaže. Na záver sa nám predstavila trieda 1.U pod vedením pani učiteľky Veroniky Semancovej. Noví žiaci SSOŠ svojím spevom a vtipnou scénkou taktiež potvrdili, že sú skutočnými Elbákmi.

Tradíciou našich súkromných škôl ELBA je aj vyhlásenie SuperElbáčky a SuperElbáka. Pán zriaďovateľ, pani riaditeľka SSOŠ a pán riaditeľ SŠG ELBA preto spoločne vyhlásili tohtoročných víťazov – Emu Martonovú a Sebastiána Ržoncu, pre ktorých bola táto imatrikulácia poslednou, a tým aj najslávnostnejšou. Atmosféra bola v tej chvíli skutočne radostná, preto neostávalo nič iné, než pokračovať vo voľnej zábave.

Celým večerom nás moderátorsky sprevádzali žiačky SŠG Tonka Šimková a Lenka Priščáková. Moderátorského postu sa v rámci SSOŠ ujali Natália Mitríková a Jakub Lejko. Musíme uznať, že im to šlo skutočne dobre.

Imatrikulácia sa aj tento rok naozaj vydarila a my sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu.

Žiacka školská rada SŠG ELBA

Fotogaléria


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *